Hakkımızda

Atay Deri, Uşak ilinde bulunan fabrikasında, kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden, dünya trendlerini yakından takip ederek, çevre bilinci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, giysi, ayakkabı, çanta ve cüzdan sektörleri için kaliteli zig deri üretimi yapmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden tedarik edilen ham deriler, çevreye duyarlı üretim teknikleri kullanılarak, fabrika bünyesinde farklı proseslerden geçirilerek, sağlık koşullarına uygun bir biçimde nihai ürüne dönüştürülmektedir. İnsanlık tarihinin başladığı noktadan beri hayatımızda olan deri için, sektöründe geniş ürün yelpazesi sunan Atay Deri, sürekli kendisini yenileyen Ar-Ge çalışmaları ile müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Üretiminin % 90 gibi büyük bir kısmını Çin, Amerika, Güney Kore, İtalya, Brezilya, Arjantin, Uruguay başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından ülkelere ihraç etmektedir.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğu tüm derilerde insan sağlığını ve çevre duyarlılığını gözeterek, en yüksek kalitede üretim gerçekleştirmeye çalışan Atay Deri, uzman kadrosu ve ileri teknoloji makine parkurunda yerli ve yabancı müşterilerinin güvenilir deri tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. Uşak Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olan Atay Deri, aynı zamanda Denizli İhracatçılar Birliğinin de aktif bir üyesidir.

Deri sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak; girişimci ruhu ile çalışmalarına devam eden Atay Deri,  2019 yılında yenilenen yüzü ve çağın şartlarına adapte olan şirket yapısıyla yolunda emin adımlarla devam etmektedir.

Vizyonumuz;

Çevreye olan duyarlılığımızı koruyarak, kalite, güvenilirlik ve teslimat süresi kriterlerimizi her daim geliştirerek, müşterilerimizin memnuniyetini beklentinin üzerinde karşılamak ve sektörün gelişmesine katkı sağlayarak, alanında dünya standartlarını yükselten lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz;

Değerlerimize bağlı kalarak, doğal çevreyi ve insan sağlığını ön planda tutarak, sürekli gelişime odaklanarak, üretim kalitemizi ve standartlarımızı her geçen gün artırarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak ürünler sunmaktır.